www.pejchal.cz

Přístavba nadstavby

Naše firma realizuje přístavy a nadstavby objetů a rodinných domku.Pro stavebníka vyřídíme stavební povoení a provedeme kompletní realizaci. Nadstavbu rodinného domku je možné provést nízkoenergetickým způsobem s tím, že podkrovní část má stejně dobré, popřípadě lepší tepelné vlastnosti jak přízemí. součástí didávky je:

statické posouzení návrh řešení rekonstrukce,nnad­stavby projektová dokumentace zajištěný všech vyjádření vyřízení stavebního povolení vlastní realizace stavby dle dohody veškeré stavební práce a instalce záruky a případné reklamace u jedné firmy dobré ceny

Fotogalerie

Přístavby nadstavby
Přístavba ke stávajícímu rodinnému domku může být i v jiném materiálu, jako dřevostavba..
Přístavby nadstavby
Okna jsou důležitou součástí stavby. Medmax zaručí tepelnou izolaci domu v kombinaci s trojsklem okna.
Rekonstruk objektů
Interiér podkroví s viditelnými trámy doplněný bílou výmalbou vypadá esteticky.
Přístavby nadstavby
Střešní okna podkroví jsou neméně důležitá u nízkoenergetických nadstaveb.Používáme nízkoenergetická okna s malým tepelným prostupem.
Přístavby nadstavby
Každá nadstavba a přístavba rodinného domku by měla být zakončena osazením vakuových solárních panelů, které spoří až -70% provozních nákladů.
Přístavby nadstavby
Nadstavba podkroví z Medmaxu. Při tloušťce zdiva 35 cm je dokonale zaizolované.Musí se zaizolovat spodní část stavby aby se vyrovnalikvalitykontrukcí.
Přístavby nadstavby
Nadstavba podkroví nemá žádné tepelné mosty.Medmax navazuje dokonale na izolaci mezi krovy.
Přístavby nadstavby
Nadstavba rodinného domku je v tloušťce zdiva dobře zaizolovaná ale i zabezpečena staticky.při tloušťce 35 cm se ušetří hodně místa.

Stavební firma Josef Pejchal – Úvodní stránka Stavební firma Josef Pejchal – Kontakty Stavební firma Josef Pejchal – Administrace