www.pejchal.cz

Naše firma

STAVEBNÍ A INSTALAČNÍ FIRMA JOSEF PEJCHAL

Byla založena v roce 1995. Sídlí v Třebíči na ulici Brněnská 21 (ukaž na mapě), kde má administrativní, dílenské, skladovací prostory a velkou vzorkovou prodejnu krbů a krbových vložek. Na ulici Brněnská 333 (ukaž na mapě), vlastní plnírnu a čerpací stanici LPG, prodejnu propanbutanových lahví a technických plynů.

HLAVNÍ NÁPLNÍ STAVEBNÍ A INSTALČNÍ FIRMY PEJCHAL

NÍZKOENERGETICKÉ STAVBY NA KLÍČ PASIVNÍ RODINNÉ DOMY

Na naší firmě brněnské 21, Třebíč cca 100m od kauflandu máme poradenské centum Vysočiny pro nízkoenergetické stavby. Naše firma tyto stavby realizuje a průběžně sledujeme jejich nízké provozní náklady. Naše firma má vyřešeny veškeré technologie pro nejnižší provoz rodinných domků.

REKONSTRUKCE RODINNÝCH DOMKŮ A JINÝCH OBJEKTŮ

Provádíme kompletní rekomstrukce objektů, rodinných domků, chalup, chat,usedlostí a jiných objektů. Jedná se o snížení vlhkosti v objektu, celkové rekonstrukce interiérů, vodoinstalace, kanalizace, koupelen, krbů, kamen.

SOLÁRNÍ SYSTÉMY-NÁVRH INSTALACE

Naše firma navrhuje a následně realizuje solární systémy, vakuový systém, který je funkční i v zimních měsících. Solární systém kombinujeme s elektrokotlem, plynovým kotlem, krbovou vložkou s výměníkem nebo tepelným čerpadlem.

REKONSTRUKCE KOUPELEN A BYTOVÝCH JADER

Realizuje celkové rekonstrukce koupelen i v novostavbách nové koupeleny za dobré ceny a rekonstrukce koupelen v bytových jádrech. Toto realzujeme na klíč včetně všech dodávek.

KRBY A KRBOVÁ KAMNA

V naší prodejně krbů a kamen na brněnské 21, Třebíč cca 100m od Kauflandu najdete kompletní službu co se týče výstavby krbů s výměníkem nebo bez výměníku a stejně tak krbových kamen s výměníkem a bez výměníku. Provádíme návrhy ve 3D a následně realizaci se zárukami. Výměníkové sytémy kamen nebo krbů napojíme na nové rozvody topení, které také realizujeme a nebo na stávající vytápění.

KOMÍNY LEVNĚ NEREZOVÉ KOMÍNY

Naše firma realizuje stavby a rekonstrukce komínů.Komíny skládačky levné a kvalitní systémy, komíny nerezové v interiéru i na fasádu. Vše včetně revize. Ceny lze vytvořit na našem e-shopu.

PROVEDENÍ PROJEKTŮ VČETNĚ STAVEBNÍHO POVOLENÍ

Naše firma zpracuje projektovou dokumentaci na daný objekt,ČOV aj. s tím, že vyřídíme jak veškeré potřebné vyjádření, tak stavební povolení. Pokud provádíme i vlastní realizaci, tak pouze v požadované kvalitě zákazníka, což můžeme zajistit referencemi. Osvědčená je návaznost našeho projektu na realizaci !!!!!

ČISTIČKY ODPADNÍCH VOD, PŘEČERPÁVÁNÍ, VSAKOVACÍ SYSTÉMY, ZASTOUPENÍ KVALITNÍHO VÝROBCE ASIO S.R.O.

Fotogalerie

Naše firma
Stavební a instalční firma nízkoenergetické stavby na klíč rekonstrukce bytová jádra veškeré instalace

Stavební firma Josef Pejchal – Úvodní stránka Stavební firma Josef Pejchal – Kontakty Stavební firma Josef Pejchal – Administrace