www.pejchal.cz

Projektování staveb, ZTI

Projektování staveb, studií, provozních a výrobních jednotek, bytových domů a nízkoenergetických rodinných domků . Zpracování projektů jako podklad pro získání dotace z EU. Projekty jsou provedeny ve 3D na počítači a lze realizovat komunikace po internetu. Procházení interiéru ve 3D, osazení do terénu a dokonalá představa řešení stavby. Moderně řešený rodinný domek osazený do svahu minimální tepelné ztráty s dokonalým prosklením na jižní stranu. Příklad pohledu ve 3D.

Příklad ukázky dispozice ve 3D. Prostor objektu, rodinného domku lze v návrhu 3D procházet a zákazníkovi s menší představou tak dokonale ukázat jednotlivé prostory objektu s postupným osazením jednotlivého zařízení interiéru. Zpracování půdorysu na počítači, variabilita změn návrhů, přesnost výpočtů. Projektování kompletní zdravotechniky plynofikace, kanalizace, vytápění zařizovacích předmětů na počítači. Návrhy a následně realizace koupelen, bytových jader ve 3D. Dokonalá představa zákazníka o interiéru a následně podklad pro realizaci, kterou naše firma realizuje.

Stavební firma Josef Pejchal – Úvodní stránka Stavební firma Josef Pejchal – Kontakty Stavební firma Josef Pejchal – Administrace